WALDEMAR SUŁEK

MIEJSCE 1

Jestem doświadczonym managerem i społecznikiem. W swojej karierze zawodowej zajmowałem wiele stanowisk kierowniczych - zarządzałem wieloma Zespołami Ludzkimi. Byłem współtwórcą dużego Projektu Edukacyjno- Medycznego pod nazwą „Słodka Julka” w ramach którego zbadaliśmy 7 tys. dzieci pod kątem cukrzycy, a także trzech edycji wydarzenia roku KGHM KIDS CUP - piłkarskiego turnieju dla tysiąca dzieci i młodzieży. Zamierzam wykorzystać własne doświadczenie i wykształcenie w poprawie funkcjonowania lokalnej służby zdrowia oraz Stowarzyszeń z Gminy Wołów.

ADAM GÓRA

MIEJSCE 2

Jestem doświadczonym samorządowcem - pełniłem funkcję radnego trzech kadencji Rady Miejskiej w Wołowie w latach 2002-2006, 2006-2010, 2010-2014. Mieszkam w Gródku i jestem jego sołtysem. Znam potrzeby lokalnej społeczności. Posiadam duże doświadczenie w rolnictwie, które niejednokrotnie wykorzystywałem podczas pracy w komisjach Rady Miejskiej Wołowa. Obecnie chce dążyć do harmonijnego rozwoju sołectw w Gminie Wołów.

ZBIGNIEW CZERYBA

MIEJSCE 3

Pracuję w Nadleśnictwie Wołów na stanowisku leśniczego leśnictwa Dębno (mgr inż. Leśnik AR Poznań Wydział Leśny). Jestem pszczelarzem członkiem Polskiego Związku Pszczelarzy i działaczem Związku Leśników Polskich w Rzeczypospolitej Polskiej. Do chwili obecnej pełnię funkcję przewodniczącego Regionu Dolnośląskiego. Byłem radnym z Komitetu Mieszkańcy Gminie przez dwie kadencje. Działalnością społeczną zajmuję się od kilkudziesięciu lat, jako mieszkaniec małej wioski bez komunikacji publicznej, sklepu czy kanalizacji sanitarnej rozumiem problemy starzejącego się społeczeństwa wiejskiego. Amatorsko poznaję historię Polski i ziemi wołowskiej z naciskiem na dzieje leśnictwa, łowiectwa i łąkarstwa strategicznej dziedziny gospodarki od czasów pruskich do połowy lat sześćdziesiątych minionego wieku.

IZABELA BEK-KACZKOWSKA

MIEJSCE 4

Jestem osobą mocno zaangażowaną w sprawy społeczne. Pełnię funkcję Sołtysa i mieszkając na wsi, aktywnie działam na rzecz naszej społeczności. Jestem także nauczycielem zawodu w zakresie hodowli koni i jeździectwa. Od wielu lat działam, na terenie województwa dolnośląskiego, w organizowaniu sportu jeździeckiego dzieci i młodzieży. Zawodowo zajmuję się edukacją na poziomie szkoły średniej i wyższej oraz sędziowaniem zawodów jeździeckich.

BEATA PYREK

MIEJSCE 5

Jestem mężatką i mam dwie dorosłe córki. Od 20 lat mieszkam w Łososiowicach. Z wykształcenia jestem mgr Inżynierii Środowiska krakowskiej Akademii Górniczo- Hutniczej. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w zakresie kontrolingu. Od lat pracuje w branży budowlanej i inwestycyjnej, jednocześnie prowadząc działalność gospodarczą dotyczącą sprzedaży bezpośredniej. Obecnie zatrudniona jestem w dziale technicznym ZGK Sp. z o.o. w Brzegu Dolnym. Należę do Stowarzyszenia „Łośki” oraz Rady Parafialnej, prężnie działającej w wiosce. Realizuje się również jako: wokalistka zespołu muzycznego, lektorka, florystka i podróżniczka.

MAŁGORZATA RECZEK

MIEJSCE 6

Od zawsze związana jestem z dziedziną podatków dochodowych od osób fizycznych oraz zarządzaniem zasobami ludzkimi. Zawodowo zajmuje się kadrami i płacami w prywatnej spółce świadczącej usługi dla podmiotów z sektora edukacji. Jestem mamą dwóch dorosłych synów. Mieszkam w Wołowie od lat. Wolne chwile spędzam na górskim szlaku. Jestem również miłośniczką dobrego kina i muzyki.

ARTUR RYBAK

MIEJSCE 7

Pochodzę z Uskorza Wielkiego - gm. Wołów, gdzie mieszkam z żoną i dwójką dzieci. Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa. Ukończyłem studia wyższe na Politechnice Wrocławskiej - specjalność: Inżynieria budowlana, studia podyplomowe na Politechnice Wrocławskiej - „Gospodarka nieruchomościami. Wycena i utrzymanie”. Specjalność: szacowanie nieruchomości oraz „Certyfikacja i audyt energetyczny budynków”. Obecnie pracuję w PCC Rokita S.A. jako inspektor nadzoru ds. budowlanych. Startując w wyborach chcę wykorzystać swoje możliwości i wiedzę dla dobra Naszej Gminy i jej mieszkańców. Zamierzam wspierać lokalne inicjatywy, spotykać się z mieszkańcami i rozmawiać o tematach, które sa dla nich ważne.