WIESŁAW STĘPIEŃ

MIEJSCE 1

Jestem sołtysem czterech kadencji w Rudawie. W 2017 r. zdobyłem II miejsce w konkursie na najlepszego sołtysa roku. Konkurs zorganizował ówczesny Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak. Z zamiłowana jestem pszczelarzem. Uwielbiam spędzać chwile w otoczeniu przyrody. Obecnie sprawuję funkcję Radnego w Radzie Gminy Wińsko.

BARBARA RABIEGA

MIEJSCE 2

Mężatka, wspólnie z mężem wychowuję sześcioletnią córkę. Mieszkam w Stryjnie. Posiadam wyższe wykształcenie. Z zawodu jestem pracownikiem socjalnym i od 2009 r. zatrudniona jestem w GOPS w Wińsku na stanowisku pracownik socjalny. Jestem osobą aktywną i wrażliwą na potrzeby innych. Wspieram i uczestniczę w różnych akcjach charytatywnych. Od 2019 r. pełnię funkcję sołtysa wsi Stryjno. Angażuję się w sprawy mieszkańców sołectwa i nie tylko. Cechuje mnie komunikatywność oraz odpowiedzialność, lubię aktywnie spędzać wolny czas.

PAWEŁ WITTEK

MIEJSCE 3

Mam 36 lat, z wykształcenia jestem technikiem elektrykiem. Od 2010 r. pracuję w KGHM Polska Miedź na stanowisku Elektromonter P/Z. Od urodzenia wychowywałem się w Krzelowie, od 10 lat mieszkam w Młotach. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki synów, z którymi prowadzę pszczelą pasiekę. Uwielbiam podróże, rodzinne górskie wycieczki oraz inne formy aktywnego spędzania czasu. Kandydując na radnego chcę pracować na rzecz całej społeczności Gminy Wińsko w Powiecie Wołowskim. Jestem osobą sumienną, godną zaufania, rzetelną i pracowitą. Nie boję się wyzwań, cechuje mnie wytrwałość i determinacja w działaniu. Konsekwentnie realizuję postawione sobie cele, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

ADAM ZARZECKI

MIEJSCE 4

Jestem emerytowanym funkcjonariuszem Policji. Mam wspaniałą żonę oraz dwóch synów. Rodzina jest dla mnie najważniejsza – wspieramy się nawzajem, kochamy i szanujemy. Ważne miejsce w moim życiu zajmuje także nasza powiatowa ojczyzna – wiem jakie ma problemy i potrzeby. Jestem osobą otwartą, aktywną, dociekliwą i merytoryczną. Cechuje mnie optymizm i wytrwałość w dążeniu do celu. Interesuję się tematami z zakresu podatków i księgowości, znam się na kosztorysowaniu robót ziemnych i melioracji, bardzo lubię historię.

KAROLINA BIENIEK

MIEJSCE 5

Na co dzień dbam o naszą wodę w kranach, kierując ZGKiM Wińsko. Z Wińskiem związałam się najpierw zawodowo - w 2011 rozpoczęłam pracę, a w 2013 roku poznałam swojego małżonka... i to dopełniło moją więź z Gminą Wińsko. Jestem mamą Tomka i Piotrka, żoną rolnika Mateusza, który zajmuje się hodowlą bydła opasowego. Sama również jestem między innymi z wykształcenia rolnikiem. Ukończyłam dwa kierunki na Politechnice Wrocławskiej, Akademię Rolniczą we Wrocławiu a także Szkołę Rolniczą w Bojanowie.